مقالات

نکاتی در مورد سلامتی و شیک کردن پودرهای پروتئین

نکاتی در مورد سلامتی و شیک کردن پودرهای پروتئین

تاریخ : 1396/03/20

شاید این سوال همه ورزشکارانی که به نوعی با مکمل های غذایی سرو کار دارند ، باشد که آیا احتمال فاسد شدن و زوال پودرهای پروتئین و نوشیدنی های پ

شاید این سوال همه ورزشکارانی که به نوعی با مکمل های غذایی سرو کار دارند ، باشد که آیا احتمال فاسد شدن و زوال پودرهای پروتئین و نوشیدنی های پروتین آماده وجود دارد یا نه ؟ در جواب باید بگوییم بله ، این مسئله امکان دارد . برای احتیاط باید به تاریخ مصرف ذکر شده روی محصولات توجه کنید . همچنین همواره ایده خوبی است که نوشیدنی های پروتئین آماده را در یخچال یا جاهای خنک نگه دارید تا از گرما و تابش مستقیم خورشید دور باشد .

در مورد پودر های پروتئین که خودتان با مایعات مخلوط می کنید ، باید بدانید که پس از ترکیب با آب یا هر مایع دیگری شرایط مناسب برای تکثیر باکتری هایی در آنها فراهم می شود بخصوص اگر برای بیش از دو ساعت خارج از یخچال نگهداری شوند . اگر در این باره زمانی قصد مصرف نوشیدنی پروتئین خود را ندارید ، آن را در یخچال بگذارید .

به نظر میاد باید یه پروتئین وی مرغوب تهیه کنید

اگر آن را همراه خود به باشگاه می برید برای اینکه پس از تمرین مصرف کنید داخل یک شیکر تمیز بریزید و درب آن را محکم ببندید و از قبل در یخچال یا فریزر بگذارید تا برای زمانی طولانی تری خنک بماند . و اگر هوا گرم است مقداری یخ هم قبل از خروج از منزل به نوشیدنی خود اضافه کنید . در فصل های سرد سال می توانید آن را در داخل ماشین خود بگذارید که هوای سرد تری نسبت به باشکاه دارد . و البته به طور کلی بهترین راه این است که پودر خود را داخل شیکر خشکی بریزید و زمانی که قصد مصرفش را دارید ، به آن آب اضافه کنید از این طریق نیازی هم نیست که در مورد احتمال فساد نوشیدنی خود نگران باشید .

شیک کردن پروتئین: شما راه های متنوعی را برای شیک کردن پروتئین در اختیار دارید. کافی است پروتئین را با ترکیبات میوه های مورد علاقه خودتان مخلوط کنید و یا به تنهایی با مایع ترجیحی خودتان (آب, شیر, آبمیوه) ترکیب و میل کنید.

 

 

شیک بادام و موز:

1 اسکوپ پروتئین

 1 عدد موز

1 لیوان شیر

10 عدد بادام

1 مشت یخ

نیروتن - نکاتی در مورد سلامتی و شیک کردن پودرهای پروتئین

 

شیک فوق العاده هلو:

1 اسکوپ پروتئین

1 لیوان آب

نصف هلو تازه ( پوست کنده شده )

1 قاشق چایخوری روغن برزک

6 عدد توت فرنگی یخ زده

مزه شیرین کننده ( اختیاری )

نیروتن - نکاتی در مورد سلامتی و شیک کردن پودرهای پروتئین

 

 

 

منبع: سایت های Muscle and Fitness و Bodybuilding

 

شرکت نیروتن اقدام به فروش محصولات پودری با اصالت و اورجینال از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی می کند. بازار هدف نیروتن ورزشکاران و شرکت های بسته بندی مکمل های ورزشی مجاز که مصرف کننده اصلی پروتئین های پودری و اسانس های طعم دار هستند، می باشد.

تماس با ما

تلفن :
021-36614055
021-36614021
تلفن همراه
0912-4713762
0912-6851004